Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a felügyeleti szerük...

Mi a felügyeleti szerük ezeknek a szolgáltatóknak?

Figyelt kérdés
Volt internet szolgáltatóm a PR Telecom lassan egy hónapja, hogy nem utalta még vissza a túlfizetésemet. Ők előre számlázzák a hónapokat, én márciusban felmondtam, de már a havidíjat befizettem addig, így részben azt vissza kéne fizetniük. A modemjük még nálam van, még nem adtam vissza, és meg is mondtam, hogy amikor visszakapom a túlfizetésemet, akkor vissza fogom adni, addig nem. A napokban itt jártak, hagytak egy papírt, hogy három napon belül szolgáltassam vissza a modemet, mert különben kiszámlázzák az árát. Ők tartoznak nekem kp-vel lassan egy hónapja, és akkor ők adnak nekem háromnapos határidőt valamire? Mik ezek? Úristenek? Volt már valakinek hasonló esete? Mit tett ilyenkor? Mi ezeknek a felügyeleti szerve? Ugyancsak érdekelne a Dunaweb szolgáltató felügyeleti szerve, mert ők meg egy ismerősömet kezdték ki.
2011. márc. 30. 08:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Felveszed a fogyasztóvádelemmel a kapcsolatot. Ők hivatalból kénytelenek az ügyben eljárni, de lehet előbb a békéltető testülethez irányítanak, ami megpróbál az ügyben eljárni, ha ennek nincs eredménye, akkor a továbbiakban a fogyasztóvédelem lesz az ügyeben illetékes.

Egyébként lehet, hogy elég lett volna a PR Telecom aktuális ügyintézőjének megemlítened, hogyha nem rendezik a problémádat gyorsan, akkor a fogyasztóvédelemhez fordulsz.

Én már többször kénytelen voltam a fogyasztóvédelemmel bevonásával megfenyegetni különféle cégeket, és minden esetben megijedtek ettől a kijelentésemtől (mivel gondolom, tudták, hogy úgyis nekem van igazam), és napokon belül rendeződött is az aktuális problémám.

2011. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!