Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha lenne mobilinternet előfize...

Ha lenne mobilinternet előfizetésem, akkor az itthoni számítógépemmel is tudnék netezni úgy, hogy bepakolom a kocsimba és kiviszem a telkemre?

Figyelt kérdés
Tehát vinném - hoznám a számítógépet a lakásom és a telkem között.
2009. febr. 26. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, természetesen nem csak laptoppal működik. Arra viszont számíts, hogy a telken (gondolom valahol a vársoson kívül van) nem feltétlen van kiépítva HSDPA, így ott pl EDGE-vel sokkal lassab lehet a net.
2009. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

igen de az is lehet hogy alapbol a teloja nem is tudja a HSDPA t sem de lehet még a 3G t seem tudja ugyhogy marad a 115kb/s letöltés kb

de sokszor az is elég (emailekre )de van mikorr a hsdpa is lassu ha sokan vannaak rajta

2009. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, de mivel nagyon kezdő vagyok ebben a témában, még az a kérdésem, hogy mit kell csatlakoztatnom a számítógéphez a mobilinternetezéshez, és ez az alkatrész kb. mennyibe kerül?
2009. febr. 27. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mobil internetet használok. Pannonos. Ha olyat akarsz venni amit asztali géphez is lehet használni akkor USB modemet kell venni. Nagyon egyszerű használni csak csatlakoztatni kell az USB csatlakozóra és telepíteni kell utána már van is internet. Az USB-s Huawei 169-es modem (ilyet használok én is) Előfizetésre ingyen a tiéd de akkor egy 1 éves hűség szerződést kell dedikálni. Különben pár 10 ezer forint. Utána fizetni kell a havi díjat mint bárhol máshol. ennek összege az internet csomag típusától függ. És igen ha kiviszed a telkedre a gépet akkor ott is tudsz netezni.

Ha kell több infó akkor: [link] itt felteheted más kérdésedet is.

2009. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!