Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogy tudom beállíta...

Facebookon hogy tudom beállítani, hogy ne láthassa az ismerőseimen kívül senki az érdeklődési körömet?

Figyelt kérdés
Az adatvédelmi beállításoknál minden arra van állítva, hogy "Csak ismerősök", de ha egy olyan ember kattint rá az adatlapomra, aki nem az ismerősöm, látja az érdeklődési körömet. :S
2011. márc. 30. 21:28
 1/5 anonim válasza:
Ha rákatt. az adatvédelmi beállításokra, kattints a Beállítások megtekintésére és ott lesz! :)
2011. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, pont ez az. Ott minden, amit csak lehet "Csak ismerősök"-re állítottam, de ha egy olyan személy nézi meg az adatlapomat aki nem ismer, nincsenek közös ismerőseink sem, látja az érdeklődési körömet (filmek, könyvek... stb) :S
2011. márc. 30. 21:53
 3/5 anonim válasza:
"Nézd meg a tetszéseidet, szabadidős tevékenységeidet és egyéb kapcsolódásaidat" - konkrétan ezt is beállítottad arra, h csak ismerősök?
2011. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Adatvédelmi beállítások -> Egyéni beállítások

Ezen belül nincs olyan menüpont, amilyet írtál :S

2011. márc. 30. 22:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja nem ott van, megtaláltam! Köszi! :)
2011. márc. 30. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!