Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak nekem nem megy a moovie.hu?

Csak nekem nem megy a moovie.hu?

Figyelt kérdés
ősz óta használom de tegnap este óta nem nyitja meg
2011. márc. 31. 09:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha elérhető áron lennének a MOZI filmek most nem lenne ez

Na persze rálehet fogni hogy az ilyen oldalak miatt megy tönkre a film ipar !!


Én a magam részéről azon az állásponton vagyok Hogy ha MAGYAR filmröl van szó !! őrüljenek a magyar filmesek hogy legalább pár ember letölti és megtiszteli öket hogy megnézi !!


az üvegtigris izirajder öcsém hát talán ennyi maradt belölle az emberekben :( persze meglehet oldani sött valaki már fel is hozta hogy torrent oldalával támogatná a film ipart (igen fizetős torrent) de azt mondták neki hogy ez nem jogszabályos


És az jogszabályos hogy kb 20 000 000 Ft ot ad az állam hülye magyar filmekre ami csupán csak azokat a nézőket csalogassa be a moziba akik nem akarnak kint lófrálni a város utcáin.


Láttam már Sza.R filmet de a szuperbojz EGY ERŐTETTET VESEKŐ KIÜRÍTÉS VOLT HÍMVESSZŐN KERESZTÜL !


Kis országunkba rengetek színész hallgató van és tehetségesek de sajnos valószínű egy tehetséges arcot sem fogunk megismerni mert elnyomják azok az emberek öket akik szeretnek pózolgatni és azt hiszik hogy kuRV.A nagy művészek!!


Meg aztán valjuk be őszintén az összes magyar filmbe ami mostanában készült ugyan azok az unalmas ripacsok vannak

2011. ápr. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a választ

hát ez van :(

2011. ápr. 4. 10:47
 13/13 anonim ***** válasza:

[link]

HÁT EZÉR TÖLTI LE MINDEN EMBER A FILMET!


Teljes árú jegy:

1450 Ft 1300 Ft


Kedvezményes jegy (gyerek, diák, nyugdíjas, fogyatékkal élő, 3D előadások kivételével): 1090 Ft 970 Ft



Családi jegy (2 felnőtt 2 gyerekkel,

vagy 1 felnőtt 3 gyerekkel, 3D előadások kivételével): 3760 Ft 3460 Ft


Kedvezményes nap - SZERDA (3D előadások kivételével): 950 Ft 900 Ft


Teljes árú 3D jegy: 1850 Ft 1650 Ft


Kedvezményes 3D jegy (gyerek, diák, nyugdíjas, fogyatékkal élő): 1450 Ft

2011. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!