Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerinted is győzött a FACEBOOK?

Szerinted is győzött a FACEBOOK?

Figyelt kérdés

myvip-iwiw-barátikör és hasonló társaikat elfelejthetjük ?

neked még megvan? és ha igen miért?

ha nincs akkor miért törölted?


2011. márc. 31. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:

csak egy alternatíva... privacy miatt pl néven kívül másra nem lehet keresni facebookon.. meg sem tudom számolni hányszor kerestem valakit iskola stb alapján iwiw-en..

jó a facebook, de szerintem azért van mindenki ráakadva mert húdemenő...

2011. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A faszbúk egy nagy szar, és az összes többi is!
2011. márc. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem még meg van az iwiw-em is meg a myvip-em is de mostmár csak a facebook-ot használom mert csak azon vannak fenn mindig a haverjaim és tudok velük csetelni, meghát az ingyen elérhető telefonon is (csak 30-ason) de azért havi egyszer megnézem a többit is
2011. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy néztem, a barátikör oldal egy elcsépelt próbálkozás volt.

Én a Facebook-ot használom, de nem azért, hogy össze-vissza lájkoljak, illetve bökdössek.

2011. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én regisztráltam a face-re,de még aznap töröltem is. Van számomra valami idegesítő benne,/valami gyerekes. Én iwiw-en fent vagyok, aki akar ott megtalál az ismerőseim közül, ha meg törli magát, akkor rám sem kíváncsi. Sajnos ilyen világot élünk,hogy sokan a közösségi oldalakat használják, a "baráti" kapcsolattartásra. Az én időmben elmentünk biciklizni,vagy akár focizni, de még csajozni is. Manapság ehhez lassan ki sem kell mozdulni a gép elöl
2011. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát van Facebook-om, de csak unaloműzésből, bár kb havi egyszer felmegyek... Ha már gépnél vagyok akkor játszok, ha dumálni akarok, akkor Skype, Xfire, esetleg Gmailon is emailezgetek, főleg Androidos telón bűn nem kihasználni a Skype, és az MSN szolgáltatásait... Tömören ennyi. (Ja, és ha engedi az időjárás, és van időm akkkor személyesen találkozok haverokkal stb...)
2011. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jő a RIPP

:D

2011. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!