Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha ilyen weblapot szeretnék,...

Ha ilyen weblapot szeretnék, megtudnám csinálni ezekkel a tárhelyekkel? (Pontosan leírva minden lentebb)

Figyelt kérdés

Szeretnék weblapot készíteni, de úgy szeretném, hogy csak a regisztrálók tudjanak megnézni bizonyos modulokat. Regisztrálni meg csak úgy lehessen, hogy jóváhagyom mint admin a regisztrációt.


Lehetséges ilyen weblapot készíteni mondjuk eoldalasat (plusz csomagban), vagy gportálosat, esetleg mindenkilapjásat?


Az osztályomnak kellene csinálnom, de addig nem vállalom el, amíg nem vagyok benne biztos, hogy menne (jó régen tanultam már weblapot írni és akkor is csak alapszinten jegyzettömben).


2011. ápr. 1. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom h alapból van-e ilyen opció az említett oldalakon,de ha nincs akkor sql és mysql ismeretek kellenek az adatbázishoz és jegyzettömbben nem tudod megcsinálni...
2011. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem szerezz ingyen tárhelyet (nem weblapkészítő portált), oda tölts le valami fórumprogramot, vagy Joomla-t, arról nem tudom, tud-e ilyet, phpBB3 asszem igen.
2011. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, próbálom most alternatívan meg oldani az eoldalon... az ingyen modulban ha jutok vmire akkor mondom majd az osztályomnak h mire jutottam... ha semmire akkor neki fogok weblapírást tanulni :D
2011. ápr. 1. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!