Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hetek óta rossz a facebookom...

Hetek óta rossz a facebookom nem mutatja az értesítéseket se a levelet. Mit kéne tennem hogy újra jó legyen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 16:46
 1/3 anonim válasza:
Nálam is ugyanez a probléma. Későn mutatja meg az értesítéseket és a leveleimet, a profilképemet pedig hol mutatja hol nem. Pl: egyik oldalon nem mutat semmit, a másikon pedig minden a régi...nem tudom h. mi lehet a baj, de már nagyon idegesítő.
2011. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Klüti válasza:
Ez ellen nem tudsz semmit sem tenni, legalábbis szerintem. Nekem sem szokta néha, és ráadásul amióta egyedi URL címet csináltam a profilomnak, meg sem jeleníti mindig az adatlapom. -.-" A bugokkal nem lehet mit kezdeni... :|
2011. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Klüti válasza:
Nnna, végre jó az URL-címem, de mostmár nekem sem mutatja az értesítéseket. (Y) -.-"
2011. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!