Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Átvertek ebay-en! Hamis...

Átvertek ebay-en! Hamis pendrive, mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

Ma rendeltem egy [link] ilyen 'pendrive'-ot, aztán utánanéztem google-n, és kiderült, hogy ÁTVERÉS az egész! két giga használható belőle!! ÉN HÜLYE RÖGTÖN KI IS FIZETTEM...


MIT CSINÁLJAK??? hogy kapjam vissza a pénzem?


2011. ápr. 3. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
A leírásban szerepel 60 nap pénzvisszafizetési garancia, lépj kapcsolatba az eladóval!
2011. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az eladó valószínűleg törölni fogja magát.. Meg amúgy is letagadná.. Esetleg ha az Ebaynek irnék? de az meg hogy néz ki hogy ki is fizettem... és azt írja, hogy már postázta is!
2011. ápr. 3. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz az eladóval megállapodni, akkor jelentsd az ebay-nél. Azt hiszem a paypal-nél könnyen visszakaphatod a pénzed, de ebben nem vagyon biztos.
2011. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:// tehát irjak most az ebaynek?
2011. ápr. 4. 14:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Először az eladót próbáld meg elérni, utána az ebayt.
2011. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tessék írni az eladónak és az ebaynek is egyszerre.
2011. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

AZ EBAYNEK IRTAN EGY HETE ÉS NEM VÁLASZOLNAK!!!! PEDIG 48 ÓRÁN BELÜL ÚGY VOLT,H VÁLASZOLNAK..


AZ ELADÓHOZ MIVEL FORDULJAK,HHA EGY CSALÓ??

2011. ápr. 12. 16:40
 8/8 anonim válasza:
Mi lett a vége? Milyen tipusu pen volt ez?
2013. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!