Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A tesz-vesz oldal megbízható,...

A tesz-vesz oldal megbízható, normálisak? Miért kell annyi adatot megadni magunkról? Ha eladok, vagy veszek valamit, az oldal kér érte pénzt?

Figyelt kérdés

Én nem szívesen adok meg ennyi adatot magmaról.

Várom a tapasztalatokat.


2009. febr. 28. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én fent vagyok, de inkább vatera. Vaterán kb. 3 - 4x gyorsabban elmennek a cuccaim. Ha veszel, csak az eladónak kell fizetned, ha eladsz, akkor pedig az oldalnak.


Nézd csak meg ezt:


[link]


2 napja van fent, és máris mennyi az ára. Sokkal jobb a vatera.

2009. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én nem értek ezekhez az oldalakhoz, megnéztem a vaterát és nem értem ezt a küldj 100 Ft-ot dolgot, amit a regisztráció után kell küldeni.

??

És ha eladok valamit akkor annak hány %-át kell odaadni az oldalnak?

Megéri ez egyáltalán?

2009. febr. 28. 17:05
 3/5 anonim válasza:
Megéri, én pl. egy 2000 Ft-os eladásért az oldalnak 30 Ft-ot fizettem. A felhasználók között vannak megbízhatók és kevésbé megbízhatók, ki van írva, hogy hány pozitív, negatív és semleges értékelést küldtek azok, akik az adott felhasználótol vettek vagy eladtak.
2009. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bocsi, előző vagyok, én nem a vaterán adtam el, hanem a teszveszen, de szerintem a vaterán is kb. ennyit kérhetnek.
2009. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tesz-veszen vásárolok mindig és nekem bejött.Csak ha eladsz akkor kell részesedést fizetned az oladlank,viszont ha veszel akkor nem.Az adatokat meg azért kell megadni mert ha megnyersz egy aukciót akkor a másik fél megkapjátok egymás adatait,hogy felvegyétek a kapcsolatot.
2009. febr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!