Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozilla Firefox4 zabálja a...

Mozilla Firefox4 zabálja a memóriát?

Figyelt kérdés
Nem ezt ígérték, de most is egy megnyitott füllel 150 000 MB-t eszik!
2011. ápr. 6. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:

150 ezer MB-ot? Akkor 146 giga memóriád van? :-))


Ha esetleg 150 ezer KByte-ra gondoltál, akkor az nem számít olyan soknak, a korábbiak is ettek ennyit, sőt néha többszörösét is.

2011. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
150 GB tényleg sok,nekem a merevlemez annyi.
2011. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocs, KB-t akartam írni, de ez nem valami erőgép, sok neki, fagyogat.
2011. ápr. 6. 22:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is sokat eszik,inkább chromezok,ettől a gép se fagy.Igaz nem olyan gyenge gép,de valahogy ez a firefox 4 elégé le terheli :\ Gyengébb gépemen nem is mondom,szintúgy.

3.6 még elment,de már elég volt a firefox-ból..

2011. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Be lehet állítani, hogy ne tartson olyan sok oldalt a memóriában. Én pl. 1-re állítottam, ha jól emlékszem. De a 150 MB egyébként normális.
2011. ápr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem most 250MB. Szerintem egyáltalán nem sok. Volt hogy 1GB !!!! volt a memória használata. De még azt sem vettem nagyon észre, pedig csak 3GB ram-om van. Csak azért néztem meg akkor is, mert haver szokott nyafogni, hogy lassú, mert sok memóriát eszik.

A Chorme nekem nem jön be, túlságosan megszoktam a mozillát, minden opcióját tudom hol találom Chrome-ban még egy könyvjelzőt is 5 perc keresgélés után tudtam csak készíteni XD

2011. ápr. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
alapjáraton ez normális, de ahogy korábban írták vissza lehet fogni, max lassabb lesz a lapok közötti váltás
2011. ápr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 GB memóriával a Firefoxot használom és nem is érdekel mennyi memóriát használ.De egy régi laptopomon,amiben csak 384 MB van,azon a Chrome megy,mert érezhetően gyorsabb.Próbáld ki azt.
2011. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!