Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a gond? Internetezés...

Mi lehet a gond? Internetezés közben, ha az egérrel bárhová kattintok, néha előugrik egy lap amin az angol yahoo oldal van (egy külön lapon-újra megnyilik a Firefox) de néha teljesen üres lap jelenik meg szintén úgy hogy külön lapon.

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyén fogalmaztam meg, de ezt tapasztalom.
2011. ápr. 9. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
ez valami reklámprogramnak tűnik,menj be a vezérlőpult--progamok telepítése és törlése menübe és ott távolíts vagy uninstalláld (ahogy tetszik) az összes olyant aminek a nevében benne van hogy toolbar
2011. ápr. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ megnéztem de nem találtam ilyeneket ott ahol mondtál. Viszont most pl. másik oldal jelent meg, nem a yahoo.com hanem a


[link]


teljesen üres az oldal.

2011. ápr. 10. 19:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Ne kattintsatok rá ! Nem tudom mit vált ki. Nekem üres oldalként jelenik meg. Felelősséget nem vállalok ha esetleg rákattintana vki.
2011. ápr. 10. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor lehet valami vírus :S ilyenekkel nem nagyon szokatm szórakozni format C azt kész,persze meg lehet vele próbálkozni kiirtani,de nem sok esélyed van rá hogy sikerül ha nem vette észre a jelenlegi irtód ezután se fogja,feltelepíthetsz vagy 10 félét mire találsz valamit,és akkor se vagy biztos benne hogy tiszta vagy... mellesleg a link nekem a kezdőlapomat, a google.hu-t dobja be,ha vírus volt újra rakom a rendszert és kész
2011. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!