Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilnettel lehet torrentezni?

Mobilnettel lehet torrentezni?

Figyelt kérdés

Szeretnék filmet tölteni, torrentre gondoltam de kb. 1 órája elindítottam (először próbálom) egy film letöltését de semmi. Egy barátom ugyanazt a torrentet tölti, tehát nem a torrent halott vagy ilyesmi. Vagy mobilnettel egyáltalán nem működik?

Vagy próbáljam meg google segítségével valahonnan darabokban letölteni?


köszönöm!


2011. ápr. 9. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alacsony adatforgalmi korlátok miatt nem ajánlott használni a mobilnetet torrentezésre. Ezen felül a szolgáltatók is bele tudnak szólni, például korlátozni vagy tiltani azokat a kommunikációs csatornákat, melyet a torrentkliensek használnak, így még véletlenül sem tudod használni erre.

Mivel a torrent letölthető más módon, valószínű hogy a mobilnet a probléma, így csak http-letöltés marad lehetőségként, vagy legalább az biztosabb hogy menni fog.

2011. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és esetleg online filmnézős oldalon lehet nézni? milyen ilyen oldalak vannak? ahol nem korlátozza hogy egyszerre x percet nézhetek meg?(volt egy ilyen régebben használtam, nem tudom már a nevét)
2011. ápr. 9. 14:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a mobilneted adatforgalma korlátozva van akkor NEM AJÁNLOTT!!


mert sok sok pénzedbe és idődbe fog kerülni!!

2011. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!