Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik internet szolgáltató a...

Melyik internet szolgáltató a jobb?

Figyelt kérdés

Melyik jobb UPC vagy a DIGI?

-árban

-minőségben

-ha baj van mennyire segítenek stb.

Szegeden lakom! Jelenleg Invitelnél, de túl drága ebből több látszik: [link]

Remélem jó helyre írtam a kérdést... Köszi a válaszokat! :)


2011. ápr. 9. 18:46
 1/10 anonim válasza:
DIGI egyértelműen. Köcsög UPC hirdeti a 120 megás csomagjait csak éppen arra nem jó amire ki lett találva. Ezerrel korlátozzák a torrentet, alig tudsz tölteni.
2011. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1éve digis vagyok előtte upc-s szóval van fogalmam


diginél 80/25ös netem van(4500Ft) a sávszélesség mindig meg van,1* volt vele gondom másnap ki is jöttek megnézni..1*rű csak 1 kábel jön az elosztótól...


upc...30/15 volt(szintén 4500 Ft)modemmel volt baj villogott néha mint a karácsonyfa ekkor telefonálás persze mobilról saját pénzen és valószínű tudnak segíteni..ha nincs net nincs telefon sem(már ha kell)és nekem a viharoknál érzékeny is volt


sztem a digi az 1*rűségee és ár/érték arányban jobb...én elégedett vok velük...tv és telefonunk is van semmi probléma nincs már a digikábellel


torrent pedig hasít mindig full sávszéllel sokszor korlátozni is kell,mert a gép nem tudja "utolérni" :)

2011. ápr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szintén a Digire szavazok. 2 és fél éve használom és elégedett vagyok vele.
2011. ápr. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, várom a továbbiakat is! =)
2011. ápr. 14. 17:44
 5/10 anonim ***** válasza:
DIGI egyértelmű. UPC korlátozza a p2p protokollt melyen a torrent is, és mellesleg a Skype is közlekedik.
2011. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak a DIGI.
2011. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

DIGI árak:


20/10 Mbit/s = 2700Ft


40/20 Mbit/s = 3700Ft


80/25 Mbit/s = 4700Ft

2011. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk sajnos UPC van, Digi nincs bekötve a társasházba. Rossz árban, minőségben, a segítőkészségük is a nullához konvergál. Egyébként mikor még valami városi kábel társaság volt, akkoriban még internet nem volt, de a TV adás tökéletes volt, amint megjelent a UPC, ezek az idők elmúltak, hétköznapivá vált az adásszünet. Netnél meg ha telefonál az ember, hogy baj van, a körzet beütése után automata üzenet, hogy sajnos gondok vannak a körzetben, de dolgoznak rajta, aztán 1-2 óra vagy 1 nap múlva megjavul. Persze perelni nem perelhetők, mert szerződés szerint megvan, hogy X% kimaradás még rendben van. Szerintem akinek van lehetősége, kerülje őket, szélhámos banda. Sajnos itt az Invitel meg rosszabb, mármint ugyanazon az áron sokkal lassabb szolgáltatást kínálnak.


Érdekes módon bedobtak egy levelet digitől, hogy néhány lakó nem engedte, ezért nem lesz nálunk digi, de hát minket speciel meg se kérdezett senki, úgyhogy ez nem tudom honnan jött...

2011. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem upc, van de ha lenne digi itt azt köttetnék, egyenlőre az a jobb.
2011. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
basszus én szerbiából 1 megás netért fizetek 12 eurót az kb 3200 ft,nálatok meg 20 megás net 2700 ft?:0 durva.
2011. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!