Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Többszöri formázás, windows...

Többszöri formázás, windows reinstall, de baromi lassú net? (lent)

Figyelt kérdés
az a probléma, hogy az internet sebességem 800kb/s. Na most kb 1 hónapja lassan baromi lassú letöltésnél alig döcög 12 kb/s-el, többszöri Windows újratelepítés sem segített.volt már win 7, vista, XP. minden. Továbbá leformáztam minden partíciót, csomó Cleaner program futtatás, vírusírtás, mindent megpróbáltam de a net sebesség 12 kb/snél nem ad feljebb. Viszont érdekes, ha torrentezek kb 300 kb/s-el is pörög!nagyon idegesítő már ez a dolog! remélem valaki tud segíteni!!!
2011. ápr. 12. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a torrent állandóan fut, akkor az jelentősen eszi a netet, ráadásul ilyen alapjáraton is lassú netnél vagy torrentezel, vagy böngészel. A kettő együtt nem megy.


Más lehet, hogy pl valami adsl hálózatról van szó, és olyan környéken laksz, ahol mindenki ezt használja => túlterheltség. Lehet panaszt tenni a hálózatnál, ha nem jön a garantált minimum se. Hacsak a géped nem valami nagyon régi, ezer sebből vérző p3-as konfig, akkor nem lehet vele gond.

2011. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valóban... legalább korlátozd le a torrentet, mert így nem csoda... Oo
2011. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de srácok közbe nem fut torrent:D ha épp filmet töltök le torrenttel akkor persze megy 300-al de utána kilépek a torrentből...szóval alapjáratoon 12 kb/s max. sőőt napokban tettem újra a gépet ..megint..friss telepítés driverek is frissen lettek feltéve(jelzem torrentet ekkor még nem tettem fel) akkor is alig alig ment.
2011. ápr. 12. 14:01
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg itt mit ír és írd le ide.

2011. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
le: 417 Kb/s fel: 531kb/s
2011. ápr. 13. 08:35
 6/7 A kérdező kommentje:
de torrent futtatás nélkül szimpla letöltés kb 12 kb/s, meg lassú a böngészés is
2011. ápr. 13. 08:54
 7/7 anonim válasza:
nálunk is kb ez volt, beszart a router :D
2011. ápr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!