Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új facebookot csináltam, és...

Új facebookot csináltam, és most jelelölgetem az ismerősöket. De ezt írj ki. Most tényleg kitilthatnak?

Figyelt kérdés

vigyázat! Olyat teszel, ami más felhasználók számára zavaró lehet vagy zaklatásnak érezhetik.

A Facebook rendszere észlelte, hogy túl gyorsan próbáltál barátokat hozzáadni. Lassítanod kell, ellenkező esetben zárolhatjuk a fiókodat vagy akár véglegesen kitiltásban részesülsz.


2011. ápr. 13. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:

várj kicsit és akkor nem lesz baj.Ez azért van mert a fészbuk a sok nyomorult miatt észleli ,ha tul sok embert akarsz megjelölni.Azt hiszi ,hogy csak szórakozol.Sajnos ezt nem lehet kivédeni.Írd fel a neveket és 1 óra mulva megint kezd el jelöletni őket

szerintem 20as csoportokban kezd szépen jelölni őket.

2011. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!