Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Csillag szuletik musorat az...

A Csillag szuletik musorat az RTL Most-on nezem (kulfoldon lakom), de itt csak fel ora van felteve. Gondolom ettol sokkal hosszabb! Hol nezzem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 04:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Beregeltél? A teljes hossz lejátszásához regisztráció szükséges.

Vagy torrent, több oldalon is elérhető.

2011. ápr. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A sorozatokneked.blogspot.com Ott megtalalod a teljes reszt es meg sok mast is.En "ott" szoktam sorozatokat nezni,mert en is külföldön lakom.
2011. ápr. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az RTL Most-on regisztralva vagyok,mert csak igy tudok 3 napnal regebbi videokat nezni.

Torrentezessel meg nem probalkoztam.


Nagyon jo ez az sorozatokneked.blogshop.com. Itt le kell tolteni,ugye? Az RTL Most neked megy akadas nelkul? En mostanaban alig tudom nezni.Talan hetvegen,amikor otthon reggel 5-6 ora van akkor neha tudom nezni.Amiota Silverlight-ot hasznalnak azota rossz!Erdekel a Fokusz,Hirado.Esetleg tudsz ilyen oldalakat?

Koszonom mindkettotok valaszat!!

2011. ápr. 14. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!