Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a lényege a "fészbúkon"...

Mi a lényege a "fészbúkon" lévő farmos játéknak?

Figyelt kérdés
Egyszer belenéztem, de annyira nem kötött le. Viszont folyamatosan kapok olyan e-mail értesítéseket, hogy az ismerőseimtől milyen ajándékokat kaptam. Ezekkel mit kell csinálni? Vagy hogy tudom kikapcsolni, hogy ne kapjak ilyeneket?
2011. ápr. 15. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha belemész a játék kérésekbe, (bal oldalon van), akkor ugye megjeleníti azokat a felkéréseket, amiket az ismerőseid küldtek, és van mellette egy olyan, hogy elfogadás, amellett egy X. Rá mész az X-re, és akkor kiír egy szöveget, és ott a második az, hogy letiltod a(z) Farmville alkalmazást? Arra katt, és rendben. Később amúgy vissza lehet állítani, ha meggondolod magad:)
2011. ápr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Gondolom elég egyszer megcsinálni, mert már volt 24 felkérésem a listán. Az elsőnél megcsináltam ezt a tiltást.

2011. ápr. 18. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, elég:)

De azt látod is, mert ha jól csináltad, akkor eltűnt mind a 24 felkérés a listádról.

2011. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!