Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megoszthatom egy (ismeretlen)...

Megoszthatom egy (ismeretlen) személlyel bithumen acc-omat egy meghívóig? (ban, warn meg ilyesmi nélkül? )

Figyelt kérdés

a szabályzatban nem találtam ilyesmit,de minden másik torrent oldalon tilos ezért szeretnék tipp eket kérni tőletek.

nincs pentabites netem ezért szeretném megosztani valakivel egy meghívóig (persze nem itt akarom megosztani hanem egy fórumon).

észre fogják venni hogy más seed-el? vagy inkább hagyjam az egészet mert lebukok? (ip alapján, vagy mit tudom én)

minden hasznos tanácsnak örülök!


köszi!


2011. ápr. 16. 11:16
 1/1 anonim válasza:
Más oldalakon írja, viszont minden megoldható... Ha érdekel írj emailt és bővebben beszélek erről... Nem jó, ha publikus oldalon beszélünk ilyesmit.
2011. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!