Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik a mail.com-hoz hasonló...

Létezik a mail.com-hoz hasonló ingyenes e-mail?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a mail.com esetében rengeteg emil cím közül választhatok, pl. humanoid.net, stb... És nekem ehhez hasonló kéne... Ami imap4 támogatással bír, legalább 1gb tárhelyet ad ingyen, és nincsenek reklámok... Létezik ilyen? Elsősorban olyasmi emilcímet szeretnék, mint pl. a humanoid.net, vagy administrator.com vagy ehhez hasonló... Vagy hacker.net, vagy ilyesmi... Utóbbit, ha kérhetem, ne kritizáljátok... Köszönöm...
2009. márc. 4. 18:00
 1/2 AdamMcKraken ***** válasza:
100%

Jelenleg nem tudok róla, de jó h kiiítad, és álltalad felfedezhettem ezt a szolgáltatót, nagyon "poén"!:)

Amúgy régena primposta volt ilyen de integrálódott az indamail-be és azóta megszűnt ez az opciója..:(

2009. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, a prímen nekem is volt regisztrációm... :) Am a mail.com nem vmi jó... Sok a reklám, és úgy tudom, nincs imap4 szolgáltatása sem... :( Azért kéne másik...
2009. márc. 4. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!