Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltöltöttem Youtube-ra egy...

Feltöltöttem Youtube-ra egy videót, és akárhogy írom be a címét, nem listázza ki a kereső. Mit csináljak? Hogy kidobja elsőre?

Figyelt kérdés

Még csak hasonló videó sincsen fönnt, sok hülyeséget dob ki helyette. Itt a link, de ha a címét írod be, nézd meg hogy nem dobja ki. http://www.youtube.com/watch?v=4zpjF7ozKuU


Lécci segítsen valaki :S


2011. ápr. 22. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
saját videóim szerkesztés nyilvános próbáld ezt először.
2011. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen az be van állítva =/
2011. ápr. 22. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:
érdekes ha ezt írom be:A poézis hajdan AKKOR MEGTALÁLJA.
2011. ápr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
így hogy beírtam, hogy " a poézis hajdan" nekem igy is megtalálta, és utána ha beírom az egészet, ugy is megtalálja.... de más nem fogja tudni megtalálni :S
2011. ápr. 22. 23:37
 5/7 A kérdező kommentje:
Valaki próbálja már meg először beírni a teljes címét, és írja már meg , hogy neki behozza-e.
2011. ápr. 22. 23:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem behozta. 2 órával ezelőtt tetted fel? Akkor csak várni kell egy kicsit amíg helyére kerül a rendszerben.
2011. ápr. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké. köszi szépen =)
2011. ápr. 23. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!