Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetseges, hogy a...

Hogyan lehetseges, hogy a PontPark.eu mindenfajta bejegyzes nelkul tobb mint egy eve mukodik es a hatosagoknak sem a hirdetoknek nem tunik fel?! A honlapon megadott hivatalosnak tuno adatok kizarolag a bankszamla stimmelt. Hogyan lehetseges?

Figyelt kérdés

Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium

Céginformációs és az Elektronikus Cégeljárásban Közreműködő Szolgálat

1055 Budapest, Kossuth tér 4.

Készült: 2011/04/23 10:56:30. A szolgáltatott adatok a kibocsátás időpontjában megegyeznek a cégnyilvántartó rendszer adataival.

Microsec Céginformációs szolgáltató


Cégkeresés cég elnevezése alapján

(A cég nevének kezdete: pontpark.eu.)


2011. április 23. napján 10 óra 56 perckor pontpark.eu kezdetű cégnév a cégnyilvántartásban nem szerepel.


Cégkeresés cég elnevezése alapján

(A cég nevének kezdete: ObserWeb Informatikai Fejlesztő Központ.)


2011. április 23. napján 11 óra 06 perckor ObserWeb Informatikai Fejlesztő Központ kezdetű cégnév a cégnyilvántartásban nem szerepel.


Cégkeresés adószám alapján

(A cég adószámának kezdete: 60340694.)


2011. április 23. napján 11 óra 10 perckor 60340694 kezdetű adószám a cégnyilvántartásban nem szerepel.


Próbálja a céget más adatok alapján (név, cégjegyzékszám stb.) azonosítani!


Név: ObserWeb Informatikai Fejlesztő Központ

Adószám: 60340694231

Bankszámlaszám: 10400913-50526565-81671003 (K&H)

Telefonszám +36/30-815-3963

Email: Kapcsolat menüponton keresztül!


PontPark © 2010 -


2011. ápr. 23. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar ne használd, vagy jelentsd fel őket névtelenül.. Én azt sem tudtam, hogy létezik, de nem is érdekelt eddig az az igazság...
2011. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

12:32

azert mert te nem is hallottal rola, az meg nem jelenti azt, hogy masnak nem hasznos ez az informacio. Nekem hasznos, ugy erzem csak kihasznaltak, becsaptak. Rajtam kivul meg sokan vannak es egy ilyen info utan ossze is tudunk fogni.

2011. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Hehe :D:D

Nagyon bénák vagytok :D

Kicsit kellene gondolkozni is :D

Ha tud a cég számlát adni, akkor valószínű létezik. Ha a bankszámlaszám a cég nevén van, akkor a cég, valószínű létezik! Én tudom, hogy pontosan mi, hogy van és nem kellett hozzá sok ész, csak kevés rosszindulat :D:D

Szóval szakadjatok bele a cég keresésébe :D:D hehehe

2011. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A fiktiv szamlak is letozo problemak Magyarorszagon. Bankszamlat meg nyithatsz tobb neven is. hahaha
2011. máj. 14. 20:29
 5/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha te nyitsz egy céges számlát céges papírok nélkül, én szívesen beajánllak pár helyre havi több millás fizuért... ;)

Amit írsz, azt ugye te is tudod, hogy hülyeség? :D

2011. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

21:49 valaszado.


Rengeteg olyan nemletezo ceg van aki ugykodik amig le nem bukik -termeszetesen szamlakat is kiallit ugykodese alatt- vagy a lebukas veszelye miatt mert eszreveszi, hogy surusodik korulotte a levego, befejezi tevekenyseget es eltunik! Annyi a kulonbseg, hogy az ilyen nemletezo cegek nem tudjak az AFA-t visszakerni, de mivel nem is fizetnek AFA-t igy nincs is jelentosege. A hirekben is rendszeresen hallani olyan nem letezo cegek lebukasarol akik bejegyzes nelkul tevekenykedtek. Meg szamlagyarra sincs szukeguk akiktol szamlat rendelnenek, vesznek szamlatombot, csinaltatnak egy pecsetet es ugyeskednek amig tudnak, vagy amig nem kezd egni a labuk alatt a talaj.

2011. máj. 16. 23:30
 7/13 anonim ***** válasza:

Én ezt értem, de a bankban attól még nem adnak számlaszámot Nekik! Mondjuk a számlatömbhöz is kellenek a cég papírjai. Szóval nekem még mindig nem nagyon áll a tézised ;)

Én egyre inkább érzem, hogy ez lejáratás részedről. Szerintem töröltesd a kérdést, mert én ma konkrétan rákérdezek tőlük ennek a kérdésnek a megmutatásával és amilyen vehemenciával csinálják, szerintem azonnal fel fognak jelenteni ;)

2011. máj. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

05-17 08:20


A kerdes alatt levo adatok a PontPark-1 honlaprol szarmaznak. Az alatta levo keresesek a Ceginformacios szolgaltatas hivatalos oldalarol szarmaznak! A cegrol a hivatalos ceginformacios oldalakon nem lehetett semmi informaciot talalni, erre vonatkozolag a kerdes alatt szerepelnek az informaciok. A ceg adatai a PontPark-1 oldalarol szarmaznak, amit oda feltettek a PontPark uzemeltetoi ugy, mint a ceguk hivatalos adatlapjat. Mindezeket figyelembe veve nem torlom a kerdest, mert nem lejarato es a cegek alap adatainak a torveny szerint nyilvanosaknak kell lenniuk. Ha egy ceget nem talalni a ceginfoban (lehet nev, adoszam stb alapjan keresni, mint a kerdes alatt lathatod a datum szerinti kereses alapjan) akkor ott valami nincs rendben. Gondolom ebben egyetertunk.

2011. máj. 23. 01:32
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Én rákérdeztem :)

Elmondták. Utánajártam és úgy van :)

Nem tudok veled egyetérteni az utolsó mondatoddal sem, mert (mivel érdekelt utánajártam) hat olyan dolog van, ami miatt nem kell benne legyenek a cégnyilvántartásban, vagy nem a keresett formában. Így ha a butaságod miatt is, de lejáratás amit csinálsz :D

2011. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Elég béna vagy! Mindent lehet róluk látni. Jó helyen kell keresni.
2011. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!