Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Opera miért nem tárolja a...

Az Opera miért nem tárolja a jelszavakat? Hiába állítom be pl facebookon is hogy maradjon bejelntkezve egy idő után kilép :S eddig nem volt így ma kezdte ezt csinálni de magamtól nem állítottam rajta semmit.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 17:40
 1/2 anonim válasza:

amennyiben be van állítva a személyes adatok automatikus törlése(Operát nem használok),az törli az előzményeket,sütiket,(stb...),amik régebbiek,mint egy x.nap.Úgy tudom,hogy a jelszavak,és a felhasználónevek a sütikben vannak(vagy talán űrlapadatok)....nem tom...de egy ilyen során törlődhetnek...

remélem tudtam segíteni,nem kell nagyon letolni,ha valami rosszat mondtam:D

2011. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nézegettem a beállításokat de semmi nem segített a sütik is mentve vannak úgyhogy nemértem. azért köszi a választ :)
2011. ápr. 25. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!