Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Személyiség teszt, az a 300...

Személyiség teszt, az a 300 kérdéses javító kulcsa nincs fent valahol a neten? Meglehet azt valahogy manipulálni? Ja és az összekötögetős teszt is érdekelne milyen.

Figyelt kérdés
(Ettől függ hogy lesz e munkám. Szeretnék biztosra menni.)
2011. ápr. 26. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs megoldó kulcs. Az nem egy vizsga, hanem vizsgálat. Nincs rossz megoldás, mivel, ahogy a neve is mutatja, arra való, hogy a személyiségedet mutasd be. Általában egy rakat keresztkérdés van, amiből ki fog bukni, hogyha valahol hazudtál, ez pedig jóval nagyobb negatívum, mint bármi más.


Tehát sajnos ezen nem lehet segíteni. Ha a teszten kiderül, hogy a személyiséged nem az adott munkára való, akkor nem tudsz rajta változtatni. Válaszolj őszintén a kérdésekre, mást nem tudsz tenni, mert ha megpróbálsz benne hazudozni, meg hamis oldaladat mutatni, akkor az kapásból kibukik.


Már persze, ha egyáltalán foglalkoznak vele, mert sok helyen csak "divatból" töltetik ki, de a munkaadónak tippje sincs, mire jó ez, szakember meg ügye drága...

2011. ápr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha én lennék a pszichológus akkor mit kéne figyelembe vennem? Ilyenre gondoltam. Idézőjelben megoldókulcs. : )
2011. ápr. 27. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem állnék szóba szcientológusokkal.
2011. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja! A szcisek elképzeléseinek annyi közük van a valósághoz, mint tojótyúknak az egyetemhez.
2011. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!