Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom átadni valaki...

Hogyan tudom átadni valaki másnak a Facebook profilom, úgy, hogy az ő, a saját adatait adja meg hozzá (a profilban)?

Figyelt kérdés

Az is fontos, hogy minden alkalmazás megmaradjon, de a teljes profil az adatait (név, születési adatok stb.) megváltoztatom, az új személy adataira.

Azért van erre szükség, mert indult egy verseny (inkább ilyen nyereményjáték féleség) egy alkalmazás formában, amit nem vettem olyan komolyan (tehát nem olvastam el a feltételeket), de most én vagyok az első, és kiderült (amikor elolvastam a feltételeket), hogy csak 18. évet betöltött játszhatnak, de én meg nem múltam el annyi. Szóval a verseny végén elvileg ki fognak zárni. Ezért kellene valaki másra átruházni a Facebook fiókom, aki már elmúlt ennyi idős, így őt nem zárják ki.

A kérdés tehát: hogyan lehet átadni a a fiókom egy új személynek?


2011. ápr. 27. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Profilom > Fiókbeállítások > Név > módosítás



Adatlap > Adatlap szerkesztése > Születésnap:

2011. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!