Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet megállíapítani azt...

Hogy lehet megállíapítani azt hogy ki törte fel az msn címemet? Milyen büntetést kap aki feltörte?

Figyelt kérdés
At eggyik csaj aztmondta,hogy fel fog jelenteni, mert feltörtem az msn címét.Holott ez nem is igaz.Ki tudják ezt mutatni?.
2008. febr. 13. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsen. De a Microsoft nem fog semmilyen információt kiadni a magyar hatóság megkeresésére, ott pedig véget is ér a nyomozati szakasz...


Ha pedig nem is vagy bűnös, akkor meg pláne nincs mitől félned. (De ha bűnös vagy, akkor is szinte biztos, hogy nem jut el az ügy ügyészségig.

2008. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nyugi nem lesz gond. Én már törtem fel. Még fel se jelnetett nem tud mit csinálni. MAX. ip-ről lehet ne...de ... Nem lesz semmi baj...
2008. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!