Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet beállítani a...

Hogy lehet beállítani a böngészőprogramban, hogy ne jegyezze meg a e-mail címeket, a googleban keresett kulcsszavakat, iwiw belépőket, stb?

Figyelt kérdés

Maxthon böngészőprogit használok, meg néha Mozzillát és Explorert, és nagyon kellemetlen számomra, hogy a Google mindent megjegyez.. ha beütök egy betűt, kiad egy csomó szót, amikre már egyszer rákerestem. Ha írok egy levelet freemaillel, rákattintok a címzett sorára, beütök egy betűt és az összes email címet kiadja, akár küldtem oda levelet, akár csak iwiw-en léptek be vele a gépemen. Ugyanez van iwiw-en, facebookon.. stb

Mit tehetek? Hol állíthatom be, hogy inkább ne jegyezzen meg semmit??

Köszi a válaszokat!


2009. márc. 6. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mozilla:

Eszközök > Beállítások

Adatvédelem lapon > Előzmények


Explorer:

Eszközök > Internetbeállítások > Böngészési előzmények

2009. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Firefox-ban és IE-ben tudom, a többiben is biztos van hasonló. A Firefox és a Mozilla rokonok, így talán hasonló a megoldás.


FFOX: Eszközök >> Beállítások >> Adatvédelem >> Űrlapokon megadott adatok mentése


IE: Eszközök >> Internetbeállítások >> Tartalom fül >> Automatikus kiegészítés >> Tulajdonságok, ahol kiszedheted csak a keresőablakok vagy űrlapok megjegyzését.

2009. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2009. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát megpróbáltam megcsinálnia, amit írtatok, de még mindig kiadja azokat a szavakat, amikre korábban rákerestem.. :/

Újabb tipp? :)

Köszi

2009. márc. 6. 18:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A korábban keresettekre:

IE: Eszközök > Böngészési előzmények törlése.

Mozilla:

Eszközök> Személyes adatok törlése

2009. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na így teljes. Amiket írtunk, csak azt akadályozza meg, hogy újabbakat megjegyezzen. Így az eddigiket is tudod törölni. :) Előzőnek: :five:
2009. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A böngésző jegyzi meg ezeket a dolgokat...


Firefoxnál egyszerűen megoldható az is,hogy bezáráskor törölje automatán az előzményeket,ne neked kelljen mindig.


Eszközök/beállítások/adatvédelem


[link]


Tizedik pont


Más böngészőre pedig nincs szükség...


Főleg nem ie-re...

2009. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek!
2009. márc. 6. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!