Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy gmail nevem, legyen...

Van egy gmail nevem, legyen xy, ha bejelentkezek akkor youtubera is bejelentkezik mrxy néven. De én oda is xy néven akarok bejelentkezni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 20:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtett jelszóval csak a gmailt lehet visszaállítani.
2011. ápr. 27. 20:41
 2/8 A kérdező kommentje:

Mégcifrább, küldtem mrxy yt acconutról üzenetet a sima xy-nak és jött a gmailra üzi. o.O

Tehát 1 ímélcím2 yt accounthoz de a sima xy yt accounthoz nem férek hozzá.

2011. ápr. 27. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
regelj fel jutubra is xy néven.
2011. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Eredetileg yt-n is xy néven voltam aztán összekapcsoltam a yt-t a gmaillal, vmiért nem tudtam yt-re belépni ezért csináltam 1 másik accot yt-ra(mr xy), de az már magától a gmaillal kapcsolódott össze, és onnantól csak a mr xy-ra lehetett yt-n belépni.

(bocs ha kicsit kusza de ez van)

2011. jún. 2. 14:12
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor próbáld meg jutubról törölni azt a fikot és ujraregelni xynéven.de amugy hogyan és miért kapcsoltad össze a jutubbal?vagy ez alapból így van?esetleg leirnád a fiok nevét...
2011. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak akkor tudnám törölni ha be tudnék jelentkezni.

Az összekapcsolás meg úgy történt h volt egy olyan opció hogy youtube összekapcsolása gmaillal, rákattintottam, de azóta már megbántam, csak a baj van vele. :(

Visszacsinálni se lehet.

2011. jún. 2. 16:47
 7/8 anonim ***** válasza:
és jtubon külön nincs visszaállítás?akkor csinálj egy másik fiókot,xy-t és rakj mögé egy számot mondjuk.
2011. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet visszaállítani, már azóta csináltam egy újat(x-et toldottam a végére).
2011. jún. 3. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!