Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozillám van, és ha keresek a...

Mozillám van, és ha keresek a gugliba, a találatok közül ha rákattintok valamelyikre, akkor időnként egy szex oldal jön be, ez miért van? Pedig nem is szexuális tartalomra keresek? Mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 06:46
 1/9 A kérdező kommentje:
most éppen a bedoo.com jött be, de valami goingonearth meg ioghungary is szokott bejönni... a nod nem jelez semmit...
2011. máj. 3. 06:50
 2/9 anonim ***** válasza:
Én lefuttatnék egy víruskersőt.
2011. máj. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már megvolt, volt trójai, de már megszüntette, és azóta is csinálja... nem értem, és idegesít nagyon
2011. máj. 3. 07:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Hiába volt meg ,még mindig vírusos a géped,azért jön be a sex oldal.
2011. máj. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mit javasoltok, mivel tudnám kiirtani?
2011. máj. 3. 09:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs ESET-NOD telepitve a gépedre, akkor futtasd le ezt az Online Scannert.

[link]

2011. máj. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a Rendszer-visszaállítást, inditsd újra a gépet, aztán így ereszd rá a virusirtót. A Rendszer-visszaállítás (System Volume information) hajlamos a trójait is helyreéllítani. Ha megvan,rakasd a trójait karanténba, aztán újrainditás és kapcsold vissza a Rendszer-visszaállítást.
2011. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, ez a rendszer-visszaállítás hol található?
2011. máj. 3. 15:26
 9/9 A kérdező kommentje:
áh, megtaláltam, köszi, így sem talált vírust a nod, viszont úgy néz ki, hogy működik :) remélem jó is marad...
2011. máj. 3. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!