Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek jó ez a weboldal?...

Szerintetek jó ez a weboldal? Úgyértem hogy szerintetek rendezett, szépen el van rendezve rajt minden? (Nem a tartalmára gondolok). A Desing is megfelelő egy ilyen weboldalhoz?

Figyelt kérdés
Én készítettem pár hónapja. Azóta sokan szeretik, de van egy olyan érzésem hogy többet kellene foglalkoznom a rendezettséggel és a dizájn-al. Vagy mégsem? Megfelel egy egyszerű weboldalnak így ahogy van jelenleg? (Folyton fejlesztem persze)
2011. máj. 3. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Elfelejtettél valamit:3
2011. máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jaj, neharagudjatok. Írtam, de a weboldalt nem írtam le:) Tehát erről lenne szó: [link]


Válaszaitokat előre is köszönöm, hisz segítetek hogy jobb legyen azt oldal:)

2011. máj. 3. 19:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Saját véleményem:


A Design-ra nemárt rálépni! Összességében az oldal nem rossz. A Kontrasztok jók, olvasható minden szöveg.


A fejléc és az oldal törzs nem passzolnak egymáshoz. Szerintem a fejlécet kéne egy kicsit módosítanod, mondjuk egy hasonló fehér keret mint az oldaltörzsnél használsz.

A háttér pedig kifejezetten tetszik! :)


Ez mind saját véleményem (C) Copyright! xD

2011. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Designal tényleg kellene foglalkoznod
2011. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyedüli dolog, ami nem tetszik a háttér... nem túl változatos, de mégis érdekes... fölöslegesen vonzza a szememet a tényleges tartalomról... ez szerintem hosszabb távon idegesítő...
2011. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 VODKA0710 ***** válasza:
Utolsóval eggyetértek: A háttér soha ne legyen érdekesebb, mint a tartalom.
2011. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat, sokat segítettek!:) Igen, azthiszem a dizájnra rálépek egy kicsit, amennyire az ewk-nál tudok. Most jelenleg dolgozok egy jó menüponton, utána - mivel a dizájn fejlesztését javasoltátok - elkezdek a dizájnnal foglalkozni. Köszönök mindent, további véleményeket is szívesen várock még:)
2011. máj. 4. 07:44
 8/8 A kérdező kommentje:
Új háttért raktam:) Szerintem ez tutti :D Sokaknak teccik. :)
2011. jún. 8. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!