Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Normális az, aki ezen az...

Normális az, aki ezen az oldalon sértegeti a gyanútlanul kérdező felhasználót?

Figyelt kérdés

Idézem : " A forráskódjába akármilyen vírus beépíthető. De ha te ennyire agyatlan vagy akkor maradj is az, és nyitogass minden szart."


Úgy gondolom az az agyatlan, aki ezen az oldalon azért tesz fel kérdést, hogy saját maga válaszolhasson rá...és ez az ő nagy bizonyítéka!


2011. máj. 6. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nézd. Aki annyira egység sugarú, hogy megértse nem nyitunk meg minden linket facebook-on pl aminek a képe egy meztelen csaj és a link kb így néz ki ly.bi/fdsc meg is érdemli. Egyszer oké mindenki beleszalad, de aki sorozatosan, az inkább ne használjon számítógépet.
2011. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem te félreértetted a problémám.

Nem nyitogatok meg gagyi szarokat, sőt meztelen nős vackokat sem, ugyanis értelmesebbnek tartom magam ennél.

Egy felhasználó vagyok, akit sérelem ért, mert betörtek a SKYPE-jába, évekig olvasgatták a leveleit.

Sőt le is mentették... stb...

Itt nem én vagyok a hunyó, én a sértett vagyok..aki előbb utóbb lebuktatja a zaklatóját!

Ennyi!

2011. máj. 9. 13:10
 3/7 A kérdező kommentje:

Hozzátéve az előző kommentemhez az illető ! jelet küld az e-mail címemről a párom msn boxába.

Ezután jön olyan dumával, hogy ez egy SPAM.

Nagy valószínűséggel ott is kutakodott és elpottyantott egy felkiáltójelet, amit most nem tud másra fogni csak arra a nyűves SPAM-re.

És a kapott mail egy ismert e-mail címről jött, akit ismerek..így nem mertem feltételezni, hogy spam..( sőt céges mail cím ) Mondjam még?

No ennyi...

2011. máj. 9. 13:20
 4/7 A kérdező kommentje:
A BUNYIK ITT NEM ÉN VAGYOK!
2011. máj. 9. 13:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Sértegetni itt sajnos teljesen normális. Nem kellene annak lennie.
2011. máj. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Neten névtelenül sajnos egyesek mással se foglalkoznak, bunkók.
2011. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, értettem.
2011. máj. 10. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!