Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a kártyaolvasó...

Budwa kérdése:

Hogyan tudom a kártyaolvasó meghajtóit elrejteni?

Figyelt kérdés

Régen találtam egy olyan programot, ami elrejti azokat a meghajtókat, ami épp nincs használva. Ha beteszek egy kártyát az olvasóba, csak az a meghajtó betűjel jelenik meg, amit épp használ a kártyaolvasó.

Kérdésem az, hogy melyik ez a program? Vagy meg lehet oldani windows 7-en belül is ezt?

Köszönöm válaszotok


2011. máj. 8. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


XP alatt így lehet bekapcsolni,hogy a nem használtak látszódjanak. Elvileg neked 0-t kell írni az 1 helyett ,de hogy win7 alatt is megy,azt nem tudom.

2011. máj. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem az amire gondoltam.
2011. máj. 8. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg Win7 alatt nem kell hozzá program, a mappa nézet beállításánál van rá egy opció,ahol kapcsolgatni lehet.


"Under "Folder Options" Open the View tab In the options list, locate the line "Hide empty drives in the computer" If the box is checked, readers will no longer appear empty in the explorer If the box is unchecked, Windows 7 will behave like XP and Vista and will show all drives "

2011. máj. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még annyi,hogy az ALT-al lehet előhozni a menüt fent az intézőben..

[link]

2011. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Ez megvan, be is volt pipálva. Igazából azt nem írtam, hogy Total Commander alatt szeretném eltűntetni a nem használt meghajtókat.

Erre van valami megoldás? Esetleg valami TC plugin? :)

2011. máj. 11. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!