Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki tud olyan programot...

Valaki tud olyan programot mondani amivel figyelhetem hogy ki kapcsolódik fel az internet hálózatomra? Illetve mac cím kérdés?

Figyelt kérdés

Le van védve kóddal de ezeket elvileg hamar ki lehet játszani ezért szeretnék egy ilyen programot, illetve beállitottam h csak az én mac cimemmel lehessen rácsatlakozni de az ismerősömnek mégis sikerült. Most akkor hogy van ez?


Előre is köszönöm :)


2011. máj. 8. 20:21
 1/5 czibles ***** válasza:
routerben kell ezeket beállítani, és ugyan itt tudod megnézni amiket szeretnél. nem kell ehhez semmilyen spéci program.
2011. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A mi routerünkben itt lehet látni :


[link]

2011. máj. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos így nem tudtam megnézni de feltűnően lassabb a netem 80 helyett csak 23 MB :/
2011. máj. 15. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:
A routerben állítsd be, egyrészt, hogy WPA2 legyen a titkosítás, ezt nem lehet feltörni, csak brute-force-al, valamint azt, hogy ne legyen látható. Ha leírod, hogy milyen routered van, segítek a beállításban.
2011. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
TP link routerem van. WPA2 bevan állítva rajta. ha beállítom hogy ne legyen látható az hogy működik? Az én gépen hogyan látja majd? Bocsi a hülye kérdésért csak nemértek az ilyenekhez :D
2011. máj. 15. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!