Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok seedelni?

Miért nem tudok seedelni?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam meghíót torrent oldalra regeltem is, és az aránynak 1-nek kell lenni. én lletöltöttem egy 810mb-os filmet és hiába hagyom benne a torrentbe azt írja hogy megosztás de az arányom nem nő. ez mitől van? mit csinálok rosszul?
2011. máj. 10. 06:35
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Aktív a torrent kliensed? Használsz routert?
2011. máj. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ahhoz hogy menjen a feltöltésed ahhoz letöltőkre is szükség van,mindjárt az elején amíg nincs le/fel töltött adatmennyiséged érdemes ingyenes (nem számolja a letöltött mennyiséget) torrenteket letölteni és azt seedelgetni mig lesz pár giga feltöltésed,vagy javaslok jobbat van sms-ben fizethető seed szerver 60 ft egy nap,én igaz a 2es csomagot vettem 1 napra az 80 ft de 24 óra alatt feltöltöttem 289 gigát,ha gondolod adok linket.
2011. máj. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kedves utolsó köszönöm szépen most már értem hogy működik a dolog. Ingyeneseket letöltök párat aztán melátjuk elég lesz e a seedelésem ha nem akkor majd elkérem a linket. Köszönöm.
2011. máj. 10. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!