Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent a YouTube-on a...

Mit jelent a YouTube-on a Csatornamegtekintések száma?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Azoknak a száma, akik a nevedre kattintottak és megnézték a csatornád, azaz a Youtube-os oldalad (ahol a feltöltéseid, kedvenceid, adataid láthatóak).
2011. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
hogy hányszor nézték meg az illető csatornát (vagy direkt úgy mentek rá, hogy az illető csatorna nyíljon meg, vagy úgy, hogy nézték a videót, majd a feltöltő nevére-id-ra kattintottak s az elvitte a csatornára), ezeket mind számolja a youtube
2011. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem inkább azt jelenti, hogy a csatorna tulajdonosa hány videót nézett meg???
2011. máj. 10. 17:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jó, de én például nem töltöttem fel videókat.

Felvettem sok-sok kedvencet, és kb úgy növekszik a csatornamegtekintések száma is, mint ahány videóra én magam ráklikkelek és megnézem.

Ki lenne az a sok ember, aki az én csatornámra klikkel, és eleve hogyan kerül a csatornámra, ha semmit sem töltöttem fel???


Valahol lehet felhasználót keresni?

2011. máj. 10. 17:21
 6/10 anonim válasza:

nem az, hogy te hány videót néztél meg


Channel Views: 60,561 -- hányan jöttek a csatornámra

Total Upload Views: 1,714,745 -- az összes videómon hány view van, magyarul van 48 videóm s ezt ennyiszer nézték meg összesen, tudtommal azt nem lehet megnézni, hogy te hány videót néztem meg


lehet felhasználót keresni, vagy lehet, hogy olyan a neved ami kapcsolatba hozható valami nagyon keresett dologgal, vagy ha hagysz kommentet valahol, onnan is rád kattinthatnak

2011. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szeretném mindezt elhinni, de teljességgel hihetetlen.

-Hozzászólást sem szoktam írni.

-A nevem pedig többnyelvű halandzsa, arra biztosan nem keres rá senki.


Csak:

-Sok kedvenc videót vettem fel.

-És feliratkoztam max 10 nem túl népszerű csatornára.


Esetleg ha felveszek egy videót kedvencnek, azt látja a videó feltöltője és ő kattint a csatornámra?

2011. máj. 10. 18:42
 8/10 anonim válasza:

nem, név szerint azt nem látja az illető, ha felveszed egy videóját a favorit listádra


van még sok más módja is, hogy megtaláljanak, pl google kereső, vagy feliratkozol valakihez, annál megjelensz a csatornán, ott aki megfordul az mind tud kattintani rád


pedig elhiheted nekem, 2007 óta vagyok aktív feltöltő-néző-időpazarló tagja a youtube-nak, 4 év alatt alaposan kiveséztem :)


miért baj, ha megnézik a csatornádat?

2011. máj. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem baj, ha megnézik. Csak érthetetlen számomra, hogy több százan teszik ezt.

Vagy egyvalaki nézi meg több százszor?


Azt is beleszámolja, ha én belépve a saját csatornámra kattintok? (Onnan szoktam elérni a kedvenceimet.)

2011. máj. 11. 12:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne légy ezen fennakadva, nekem még kedvenceim sincsenek (könnyebb beírni a címét a videónak, mint előkeresni a kedvencekből), nemhogy feltöltésem, és 5000 csatornamegtekintésem van. Erre pedig egy nagy Youtube-os haverom (külföldi, az egyik legnépzserűbb youtube-csatorna az övé) azt mondja, ugyanúgy, mint a facebook-on, itt is böngésznek felhasználók másokat, barátkozási vagy társkeresési (!) célból. Ez utóbbit magam is alátámaszthatom, mert a rövid bemutatkozó szövegem alapján rámírt már 2 hapsi eddig. Kicsit kezd közösségi oldal lenni.
2011. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!