Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube 15 percnél hosszabb...

Youtube 15 percnél hosszabb video?

Figyelt kérdés
Youtube-ra hogyan lehetne feltenni 15:00 percnél hosszabb videót? Régen fel lehetett azt hiszem, de ma már nem, viszont így is látok friss feltöltéseket, amik jóval hosszabbak mint 15 perc... Köszi!
2011. máj. 11. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Sanyi nem tudom,de nekem nem hogy a 15 perces ,de már az 5 perces videó is unalmasan hosszú. Velem együtt,még sokan mások sem nézünk meg ilyen 15 percen túliakat.Úgyhogy részemről,ezzel ne szenvedj.
2011. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A regisztráció után egy bizonyos időnek kell eltelnie,nem szabad szabályt sérteni közben és akkor jogosult leszel erre.

(én is csak itt olvastam,pontos részletek biztosan le vannak írva ott valahol)

2011. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

......és itt van erről egy cikk:


[link]

2011. máj. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Ha ilyet látsz mikor feltöltesz, mint itt fenn - csak magyarul, hogy engedélyezik a 15 percnél hosszabb videókat - akkor örülés van, addig meg türelem. :)

[link]

2011. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

őőőő... iegn én is a napokban kaptam egy értesítést hogy 15.00 percnél is hosszrabatt feltölthetek!


Ennek örömére:


http://www.youtube.com/user/Tarikpeti?feature=mhum

2011. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
előttem lévő, én is most akarok 22 perces mixet feltölteni :'D csak 15 ös korláton vagyok : D amúgy jó zenék:D
2011. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!