Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hotmail-probléma, valaki tud...

Hotmail-probléma, valaki tud segíteni? Lejjebb leírás.

Figyelt kérdés
Mit tegyek? A hotmail fiókomat már 5 éve használom, és eddig semmi probléma nem volt vele. Ma pedig nem enged bejelentkezni, azt írja, blokkolva lettem, valószínűleg, mert sok spamet küld szét a címem (vagy valaki, aki feltörte a fiókomat). A problémát meg lehetne oldani, ha küldetek egy kódot magamnak a jóanno megadott másik e-mailre, de az (lévén 5 éve volt...) már régen elavult. Mit tegyek? Az összes regisztrációm azon a címen volt, ráadásul mióta már nekem sem működik az MSN, és egy online oldalról jelentkeznék be, már az sem enged be emiatt. Ötletek? :( Esetleg egy cím, ahová írhatnék a problémával? Kerestem, de ez már a végső elkeseredés...
2011. máj. 11. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Innen próbáld meg, én ritkán használom (van még másik két postafiókom).

[link]

2011. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát, sajnos ettől még ugyanúgy blokkolva van a címem :D de azért köszi.
2011. máj. 14. 08:03
 3/3 Kolibri71 válasza:
Nekem is...és nem tudom feloldani, hiába követem az utasításokat. A kóddal nem fogsz menni semmire, mert blokkolva van, és a végső lépés, hogy telefonszámot kér, de kapaszkodj meg, 6 jegyű mobilszámot kér. Semmit nem fogad el. HEEEEEELP
2011. nov. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!