Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy facebookos - megbökős...

Egy facebookos - megbökős kérdés, de egy kicsit másképp?

Figyelt kérdés
Ha valaki megbökött, és nem bököm vissza, hanem a pici x-szel eltüntetem a bökését, akkor legközelebb meg tud bökni, vagy ezt a hibaüzenetet kapja ".. még nem fogadta az utolsó bökésedet. Csak a legközelebbi bejelentkezésekor kapja meg" ? Mert végül is ha az x-szel törlöm a "bökést", akkor de facto fogadtam a bökést (csak de jure nem)? :) vagy hogy van ez? köszi!
2011. máj. 12. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogadok ez a legnagyobb problémád az életben
2011. máj. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz az irigykedő választ. Igen, most ez foglalkoztat, és gondoltam, megkérdezem.
2011. máj. 12. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
ha ki x eled akkor újra tud bökni ha vissza bököd akkor is ha úgy hagyod akkor nem...de szard már le nem ott élsz
2011. máj. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy filozófiai okfejtés arról hogy a nem elfogadás is egyben elfogadásnak vehető-e, mert foglalkoztál a bökés meglétével. Ebből kiindulva a kérdésedre konkrét választ sem lehetne adni, csak latolgatni a de facto és de jure álláspontot.


Szerintem a kiixelés megadja a visszajelzést arról, hogy láttad és reagálsz a bökésre, de azt az üzenetet hordozza magában hogy ez mégis elutasító visszajelzés.

2011. máj. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!