Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FTP szerverekkel lenne gondom...

Janee91 kérdése:

FTP szerverekkel lenne gondom bővebben lent. Valaki orosz szerver címek?

Figyelt kérdés
Nah van pár orosz ftp szerver címem és ezeknek a fájljait tölteném fel más helyekre van ftp feltöltés az oldalakon ahová tenném de viszont sok mappa nevében orosz betűjelek vagy nem tudom mik de furcsa jelek vannak és se a böngésző se pedig az oldalak nem tudják értelmezni így nem tudok pontos címet megadni.Gondolom a karakterekkel lehet vmi baj de nem találtam sehol betűtípusokat amikkel lehetne helyettesíteni meg nem is tudom h kell használni valaki segítsen mert fontos lenne nagyon?
2011. máj. 13. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért böngészőval csinálod? Total Commander, FileZilla, stb.
2011. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Használok ftp kezelő programot is le tudom tölteni a fájlokat de mint írtam nekem az a problémám h weboldalon kell megadni az elérési címét és ott nem tudják kezelni ezeket a karaktereket vagy nem tudom h miket de nem jó a cím.Kösz a gyors választ.
2011. máj. 13. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:

tehát nem le alarod tölteni az ftp szerverről, hanem egy másik szervernek web-es felületen keresztül be akarod adni a linket, hogy átrántsa magához.


menjél be böngészővel az ftp szerverre. (a címsorba ftp:// a http:// helyett, utána a cím, ha van azonosító, jelszó, akkor ftp://azonosító:jelszó@ és utána a cím)


ezek után szépen tudod böngészni a szervert.

ha odaérsz a fájhoz, amit át akarsz menteni, akkor jobb gombbal klikkelsz rá és parancsikon másolása (IEben), vagy valami hasonló parancsak berakja a a vágólapra a linket. ezt aztán beillesztéssel be tudod adni a webes felületen mindenfajta gépelés nélkül. elvileg.

2011. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Átnevezni nem tudod azokat a mappákat?
2011. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

10:47 köszi de sajna így se jó így kezdtem a próbálkozást egyből :) ez a hibaüzi: 550 CWD failed. "/xxx/Ěíîăî XXX/!!Ęđŕńčâűé.ńňđčďňčç/1.avi" : no such file or directory.

Ezért gondolom h ahol azok a jelek vannak amik kockák és benne betű meg szám azokat a jeleket nem ismeri a gép nincs meg az a karaktertáblázat vagy valami ilyesmi.Egyébként letölteni letudom most beugrott h valami letöltésvezérlőt kellene használni és az valószínűleg kinyeri a jó linket. Írok az eredményekről majd :)

2011. máj. 13. 11:56
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom átnevezni a mappákat sajna (erre is gondoltam már)de kösz.Nem jött be a letöltésvezérlő sem az is már ezeket a buherált linkeket kapja meg :S
2011. máj. 13. 12:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Nah sikerült pofon egyszerű simán fel kell rakni a google chromot ő valahogy tudja kezelni és ha jobb klikk cím másolására megyek akkor már okés a link :)
2011. máj. 13. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!