Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook alkalmazás: Are you...

Facebook alkalmazás: Are you interested?

Figyelt kérdés
Szóval van ez az alkalmazás és nem vagyok előfizető... ha küldenek email nem tudom elolvasni mert folyamatosan kiírja hogy "upgrade". Viszont a kártyám nem alkalmas internetes vásárlásra( Budapest Maestro). Valami cvv számot kér de nekem nincs olyan rajta. Csak annyit szeretnék elérni ha valaki megnézi az adatlapom akkor lássa az email címem ahová írhat és tudok is neki válaszolni. Láttam másoknál hogy kivan töltve a kedvenc zene, film...stb az adatlapján de ez nekem nem ment nekem valamiért nem engedte. Már azzal is megvolnék elégedve ha valahová be tudnám írni ezt: "IDE ÍRJATOK:akármi@akármi.hu" Vagy valami ilyesmi. Hova lehetne beírni ahol még nem kell előfizetni. Angolul van az egész és én nem nagyon értem...
2011. máj. 14. 13:13
 1/1 A kérdező kommentje:
Bár lehet nem mindenkinek van ez az alkalmazás kint de ha beírjátok a googleba akkor ki fogja dobni... Ha valaki tuna segíteni nagyon hálás lennék!
2011. máj. 14. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!