Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez facebook vírus? (Kérdésed...

Ez facebook vírus? (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy problémám, az hogy sok (szám szerint:9) ismerősöm küldött eddig az üzifalamra egy ilyen szöveget: "A Facebookon már van NEM Tetszik gomb is! Kattints a 'Bekapcsolom a NEM Tetszik gombot' linkre, hogy neked is legyen!" És mindegyik iPhone-ról, holott egyiküknek sincs iPhone-juk. Rákattantam a "Bekapcsolom a NEM Tetszik gombot"-ra és egy elég ismeretlen oldalt hozott be, aminek mellesleg szerintem köze sincs a fészbúúkhoz... itt a link(ez szerintem nem vírusos, nekem nem jelezte ki): *****

És nem mertem megcsinálni, mert hátha féreg... Szerintetek az? :(



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 17. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen vírus!

Rá ne menj

2011. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

FIGYELEM !!!

"A Facebookon már van NEM Tetszik gomb is! Kattints a 'Bekapcsolom a NEM Tetszik gombot' linkre, hogy neked is legyen!"

Ne dőljetek be neki ne kattanjatok a linkre !!!!

Vírus Amit a ----> [link] <----- talált ki !!! Hogy több nézettséget hozzon a honlapra !!! EZT A KIS ÜZENETET MÁSOLD BE AZ ÜZENŐ FALADRA,HOGY TUDJÁK AZ EMBEREK,HOGY EZ VÍRUS.

2011. máj. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem vírus! Ez egy ártatlan script, amit az előttem szóló isa mondott reklám..:)

szal nyugodtan kattintsatok rá, meg NEM VÍRUS!

2011. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Elméletileg nem vírus, de az összes ismerősödnek elküldi.

Nem tudom, hogy vírus-e, de szerintem az

2011. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) amugy meglátogattam azt az oldalt amit kiírtatok, és nagy piros betűkkel ki volt írva hogy "A 'NEM Tetszik gomb' vírus NEM a mi szüleményünk! Egy rosszakarónk csalásba akar keverni minket! Rajta vagyunk az ügyön, kérjük türelmeteket, addig is jó lájkolást kívánunk!" Szóval szerintem nem őkl voltak
2011. máj. 17. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!