Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet e-bay en vásárolni?

Hogyan lehet e-bay en vásárolni?

Figyelt kérdés
olyan jelentkezését várom emailben, aki már vett innen és tudja hogyan lehet... mert én elakadtam
2011. máj. 17. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szinte kivétel nélkül csak PayPal-al lehet fizetni, ez egy internetes banki szolgáltatás, eBay-en csinálsz egy felhasználót (ingyenes), majd a PayPal-on is, itt meg kell adnom a bankkártyád adatait és a számládról kvázi a PayPal virtuális számlájára teszel pénzt, amit az eBay-en elköltesz. De van egy srác, aki nagyon segítőkész, ha elutalod neki a pénzt, megveszi helyetted, megbízható, számtalanszor segített nekem. Regisztrálj a Prohardver.hu-n és írj neki, ingyen csinálja:


[link]

2011. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

hát én tuti nem bíznék senkiben..amúgy meg eyszerű

regelsz e-bay en,kiválasztod amit szeretnél aztán buy -->itt jön a pay pal ehez pedig egy dombornyomott kártya szükséges,pay pal fiók készítés 2 perc,ha nem megy angolul használd a fordítót.

2011. máj. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!