Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek? SŰRGŐS!

Mi a véleményetek? SŰRGŐS!

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok ilyen kérdés volt de monst megkérdezem én is mert nem tudom hogy másokkal is így volt-e. Rákattintottam facebook-on erre a nem tetszik hülyeségre de utána nem telepítettem semmit csak megnyitott egy oldalt ahol gyakorlatilag nem volt semmi és gyorsan kixeltem. akkor most vírusos a gépem? egyébként én nem küldözgetek ilyen dolgokat senki üzenőfalára. nagyon beparáztam légyszi válaszoljatok fontos lenne!
2011. máj. 17. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lett vírusos a géped. Ez mindössze egy JavaScript ami csak a Temporary mappába rak dolgokat de a lap bezárása után ki is törli azokat különben (pl:) A Google Chrome hibát észlelt ezért leáll. Ugyanis ha kikapcsolod a böngészőt akkor kiürül a Temp mappa. Nyugi, nem telepít semmit sem a gépedre. Valószínüleg megakadályoztad a Script munkáját azzal hogy bezártad ezért nem küldi senkineksem
2011. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ez biztos ? :) egyébként köszönöm a választ.
2011. máj. 17. 19:53
 3/6 A kérdező kommentje:
és lehet hogy tiszta idióta vagypok de most nem merem kikapcsolni a gépet mert félek hogy nem kapcsol majd be mert már volt egyszer olyan hogy vírusos lett a gép és nem indult utna el. ez ki van zárva ? :) csak mert nagyon sok fontos dolog van a gépemen....:S
2011. máj. 17. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Töltsél le hozzá reklámblokkolót (Adblock Plus) és Noscriptet innen.

[link]

[link]

2011. máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Google Chrome után nem árt takarítani Ccleanerrel.
2011. máj. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kizárt, mivel ahogy írtam ez csak egy script, semmi vírus.
2011. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!