Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon tud megoldást...

Facebookon tud megoldást valaki erre a problémára?

Figyelt kérdés

A mai nap során számtalanszor előfordult velem ez, lépésekben itt vannak a képek.

*****

*****

*****

*****


Első lépés random jelenik meg, ha facebookon bármit csinálok, rámegyek hogy Bejelentkezés, majd Continue megint Continue és végül No,Thanks, olyankor már be vagyok jelentkezve, mert látszanak a megjegyzések is.


Ezt kb 2 perceként csinálja.


Eddig:

-átállítottam https-re, tehát védettre

-töröltem minden alkalmazást (Phrases és társai)

-lefuttattam a gépen egy vírusírtást, talált 3 dolgot, azokat karanténba tetettem, de csak valami 78%-ban ment végig, szóval majd éjszaka hagyom hogy végigtesztelje az egészet. Bár kétlem hogy vírus csinálná ezt, bár elképzelhető...

Továbbá amint hazaértem láttam, hogy 3 ismerősöm is kiírt olyat az üzenőfalamra, hogy

"A Facebookon már van NEM Tetszik gomb is! Kattints a 'Bekapcsolom a NEM Tetszik gombot' linkre, hogy neked is legyen!"

Én megkérdeztem pár ismerőst, állítólag nem küldtem ilyet, és sose csináltam még olyat amit a képeken ír (hogy ilyen scripteket illesztek be a böngészőbe)


Valakinek valami tipp, hogyan oldhatnám ezt meg?


köszönöm.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 17. 20:24
 1/4 anonim válasza:

Ha kaptál ilyet és rákattintottál,az lehet:

A Facebookon már van NEM Tetszik gomb is! Kattints a 'Bekapcsolom a NEM Tetszik gombot' linkre, hogy neked is legyen!


mert nekem is az óta pont ezt adta ki,de lehet hogy semmi köze hozzá csak én arra gondoltam.

2011. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen fele ismerőseim besz0pták ezt, de engem reggel fogadott ez a probléma, tehát a vírusról később tudtam, mint ahogy ez a 4 lépéses dolog történt meg velem, tehát biztos nem kattintottam rá előtte, de most utólag megnéztem miaz, dropboxos link, pont mint az én képeim, de error, szóval lehet már töröltették. Viszont az én problémámra még nem találtam megoldást, bár most fél órája kb nem léptetett ki :)
2011. máj. 17. 20:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Na most kiléptem fb-ről, más dolgom volt, mikor visszatértem megint ez, pedig rohadtul semmit nem csináltam, ő meg folyton azért sír mer scripteket pakolok a címsorba, kezd nagyon idegesíteni.
2011. máj. 17. 21:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz megvan a probléma forrása, és semmi köze nincs a vírushoz :D ha pedig nem, akkor operából fogok fb-zni :D
2011. máj. 17. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!