Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek ha rákattintottam...

Mit tegyek ha rákattintottam a Facebookon a Nem tetszik gombra? Tudom, hogy vírus, de mi lesz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Elvisznek az UFÓ-k.

Kétszer.

2011. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ezt én is szeretném tudni! Rögtön elindított egy vírusirtót és nem talált semmit! :S
2011. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ma éjszakára húzzátok ki a gépetek a konnektorból, vagy a laptopotokból vegyétek ki az akkumulátort. Máskülönben hajnali 3:11 perckor életre kel a gépetek, és átveszi az irányítást a lakásotok fölött. Örökre a lakásotok foglyai lesztek. Én nem kockáztatnék a helyetekben...
2011. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak akkor ha beilleszteted azt a linket amit kaptál.
2011. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak rákattintottam:S:S Csak kíváncsi vagyok vajon mit csinál..azt írták 1 cikkben,hogy feltöri a fiókot és akkor nem tudok majd belépni? Bár még betudok. Végülis majd megtudom ha "bekaptam" a vírust!
2011. máj. 17. 21:24
 6/9 anonim ***** válasza:
NEHOGY MÁR bevedd
2011. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem talált vírust lehet hogy nincs is, de azért zárj be minden netes programot és ürítsd ki a Local Setting mappát majd a lomtáradat.
2011. máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem vírus, csak spam, X számú (vagy minden?) ismerősödnek elküld egy levelet, hogy gyere és kattints rá te is. Semmi gondod nem lesz tőle, max a többiek is rákattintanak és terjed tovább ez a szar. Nem mind arany ami fénylik... Még egyszer ismétlem, nem fog találni semmit a vírusirtó, mert nem vírus csak egy ügyes szkript, és a fiókodat sem töri fel. Nyugi.
2011. máj. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

" Tudom, hogy vírus, de mi lesz?"


Felkeres Jay és Néma Bob és lezúzzák az arcodat!

2011. máj. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!