Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rákattintottál-e tegnap a...

Rákattintottál-e tegnap a dislike vírusra a Facebookon? Szerinted szükséges lenne-e valóban egy dislike gomb?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már őskövület vagyok, úgyhogy magasról a facebookra, viszont azt nem tudtam, hogy az vírus volt???
2011. máj. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak egy ártalmatlan spam volt..
2011. máj. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki nem .... le a fészbúkot?! Csak az olyanok foglalkoznak az ilyen ökörségekkel, akiknek nincs is valódi életük, csak az interneten néhány felhasználónévként léteznek...
2011. máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Fb-t letojó egyének. Képzeljétek, mi az osztálytalálkozónkat is ott szerveztük, és bevált. Olyan volt osztálytársakkal tudok cseverészni, akik háromszáz kilométerre laknak tőlem, és nincs meg a telefonszámuk.

Szóval a kérdés nem azoknak szólt, akik amúgy sem használják az oldalt, hanem azoknak, akik igen.

Ha közöd nincs hozzá, ne válaszolj! Mélységesen köszönöm!

2011. máj. 18. 10:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem gyanús volt már, h tele van vele az üzenőfalam, szal nem kattintottam rá. És nem kell dislike gomb, mert az csak vitákhoz meg haraghoz vezetne. Egyébként olyan alkalmazás tényleg létezik, amivel leszarom gombot tudsz hozzáadni :D
2011. máj. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!