Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hide IP programmal lehet...

Hide IP programmal lehet nézni olyan online TV adásokat, amit egyébként magyar IP-vel nem? Működik?

Figyelt kérdés

Nyelvtanulás céljából szeretnék esténként német TV-t nézni, de sajnos sok esetben nem megy M.o.-ról. Találtam egy Free Hide IP nevű programot, szerintetek így működni fog?


Ha valaki tud valami tippet adni, előre köszönöm!


27/L


2011. máj. 18. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
nem fog menni
2011. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy menni fog, ki tudja, milyen ip címeket kapsz. Ha német tv/rádió adókat szeretnél fogni, a legegyszerűbb, ha felteszed pl a Readon Player nevű programot (ingyenes) amivel szabadon tudod különféle országok nézni. Köztük németet is, elég sokat. Itt megtalálod:


[link]

2011. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 legendavagyok01 ***** válasza:

Egy csomó német adó linkje (többségük működik is):

[link]

2011. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

OK, köszi a Readon-t ki fogom próbálni...


amúgy megtalálom én az online adást, nem ezzel van gond. csak ha pl. valami olyan sorozatot kezdenek, ami itt még jóval előrébb tart, vagy egy amerikai filmet, akkor leáll az egész és kiírja, hogy az én országomból ezt a műsort nem lehet megtekinteni.

2011. máj. 18. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Töltsd le a FarmaRadio 2.62 (Portable) programot a Portableturk.com-ról. TV-ket is lehet nézni és Rádiót is lehet hallgatni.
2011. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!