Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hol lehet családnak...

Facebookon hol lehet családnak jelölni valakit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 18:21
 1/4 A kérdező kommentje:
családtagnak (pl testvér unokatestvér meg ilyenek)
2011. máj. 18. 18:27
 2/4 anonim ***** válasza:
A profilbeállításoknál a kapcsolatbeállításoknál megadhatsz családtagokat. ha bemész a Profilszerkesztésbe, akkor a bal oldali oszlopban a harmadik lehetőséget válaszd, ott lehet ezt csinálni. Angolul "featured people".
2011. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem nincs ilyen h profilbeálítások :S
2011. máj. 18. 18:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Rákattintasz a saját nevedre (belépve), felhozza az infókat rólad a lap tetjén (ide jársz, itt laksz, ekkor születtél) és utána van egy kis ceruza motívum meg hogy Edit profile (nekem angol a fb-m, magyarul sztem Profil szerkesztése lehet kiírva). Azt megnyomod, felhoz egy új oldalt, ahol bal oldalt van egy oszlopban felsorolva, miket állíthatsz be. Ott felülről a harmadik a Featured people (kb: kapcsolatok), ha abba belépsz, ott beállíthatod, kivel jársz (ha neki is van fb), meg beállíthatod, az ismerőseid közül ki rokonod.
2011. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!