Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki lehet deríteni valahogy...

Ki lehet deríteni valahogy hogy ki rakott fel napiszarra?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy ki lehet deríteni valahogy hogyha valaki felrak napiszarra vagy arra a puruttya oldara... valakinek sikerült ez már ? feljentést ha tesz az ember mi érek el vele ? Nagyon fontos lenne.
2011. máj. 19. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérünk linket! :)
2011. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:) két dolgot tehetsz.

1.

Feljelentés,fenyegetőzés stb = állandó szereplő leszel.

2.

Semmi reakció = egy hét után a kutya sem emlékszik a postra.

2011. máj. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Linket nem adok. Nem én vagyok fent amugy sem. hanem egy nagyon jó barátom.. Kit gunyolnak hogy sápadt és drogosnak titulálják meg h vékony.. stb.. csak épp azt nem tudják h halálos betegésége van.. és szerencsétlent tönkrevágják a kezelések és a gyógyszerek. azért ilyen :s élni akar amig lehet jol érezni magát... bulizni.. de nagyon törékeny mert tisztába van azzal hogy minden nap egy ajándék.. és elég depis mikor látja ezeket a képeket... irtam az oldanak is h szedjék le és h mi az oka de szarnak rá :S ez annyira gyalázat hogy sok olyan ember felraknak gunyolnak akik nem tehetnek arról ahogy kinéznek :S én végeredménybe azt akarnám megtudni ki volt az a majom aki beküldte nekik a képet... mert ha megtudom bbiztos h nem áll meg előttem
2011. máj. 19. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:
f*sztudja, de ha nekik is leírod ezt akkor leveszik a képet szntem.
2011. máj. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Puruttyások biztos leszedik :)
2011. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezek olyan szemét oldalak, hogy a kutya sem nézi. Aki igen, azok pedig úgysem emberek
2011. máj. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!