Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki letölt valami...

Ha valaki letölt valami torrentes fájlt és nem tölti vissza milyen következményei lesznek?

Figyelt kérdés
Mielőtt le szólna valaki én mindig visszatöltöm,de kíváncsi vagyok,hogy miért kell feltölteni?És mi történik,ha nem töltünk fel.
2011. máj. 21. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha zárt az oldal, akkor kirúgnak. Ha nem zárt, akkor semmi.
2011. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg semmi?Szóval,ha valaki más tölti ugyanazt a fájlt nem lesz valamiféle károsodása?
2011. máj. 21. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi károsodna? A semmi az semmit jelent.
2011. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miert kell feltolteni? Mert ha nincs rajtad kivul ezer seeder, hanem csak te, akkor csak toled tudjak leszedni. Meg az adni es kapni elv.


De maga a fajl nem karosodik, miert karosodna?


Amugy ha neha nem maradsz letoltes utan seedelni akkor sem lesz semmi, kivevi szigoru (kulfoldi) oldalakon.

Magyar trackereken ha letoltod es rogton kilepsz akkor sem nagyon szokott semmi lenni (ncore+bh-s tapasztalataim alapjan, bar lehet csak azert, mert mar oreg felhasznalo vagyok es feltoltesem is joval tobb, mint a letoltes)

2011. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Továbbra is feltöltöm a fájlokat.
2011. máj. 23. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!