Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan oldjam meg az internet...

Hogyan oldjam meg az internet hozzáférést pár napra?

Figyelt kérdés
A nyáron 1 hétig leszek vidéken. Viszem magammal a számítógépemet de kéne hozzá internet is. Ha veszek egy Wi-Fi vevőt, akkor sem biztos hogy e környéken lesz wifi kapcsolat. Hogyan oldjam meg ezt a problémát?
2011. máj. 21. 21:09
 1/6 legendavagyok01 ***** válasza:
Esetleg a mobilnet megoldások (mint amilyen a tv2mobilnet), bár nem tudom, megér-e neked ennyit (4000 Ft/500 kezdőegyenleg).
2011. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
helyi könyvtár? én is kajak netfüggő vagyok napi 8 óra alap gép előtt,és minden évben megyünk nyaralni 7-8-9-10 napra de kibírom,sőt nem is hiányzik reggeltől reggelig programokat szervezünk
2011. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerezz be olyan sticket az ott helyben legjobb térerővel rendelkező szolgáltatótól, amelyik feltöltőkártyás. Nézd a mobilos cégek térképeit és aszerint válasszál. Megveszed a sticket, aztán annyit fizetsz a netért, amennyit használod. Vodafone, T-Com, Telenor, ezeket nézd meg.
2011. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
T-mobile párti vagyok de én a vodafone mobilnetet javaslom veszel sticket az dúrván 7e ft és feltöltő kártyát hozzá nekem is ez van nagyon jól megy gyakran utazok alföldre egy vidéki kis faluba és még tanyán is egész jól fogtam netet.
2011. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak: négy éve vagyok Vodafonnál mobilnetes (most már megosztva az előfizetést a számítógép és az okosteló közt), óriási a fejlődés náluk. Kiépítették a 3G hálózatukat. Én ezt a megoldást csak ajánlani tudom (kártyás mobilnet).
2011. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma láttam a Corában: Instant Internet, stickkel: 5000 forintért! Ez kellene neked.
2011. máj. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!